Читацький зал

Новий електродвигун Renault буде на 100% французьким

Французький виробник Renault продовжує свої зусилля у галузі електричної мобільності. Після спільного з Verkor зобов’язання з виробництва високопродуктивних акумуляторів у Франції бренд оголосив про нове партнерство з Valeo та її дочірньою компанією Valeo Siemens eAutomotive.

Метою нового співробітництва є спільна розробка нового електродвигуна, який також буде спроектовано та виготовлено у Франції. Згідно з офіційною заявою Renault для ЗМІ, цей новий двигун повинен з’явитися до 2027 року, розвиватиме потужність 200 кВт (близько 270 к.с.) і не використовуватиме рідкісноземельні елементи. Двигун буде вироблятися на заводі Renault у Клеоні (Нормандія).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Згідно з меморандумом, підписаним трьома компаніями, перед ними буде поставлено конкретні завдання в рамках проекту. Renault візьме на себе розробку ротора та загальної архітектури двигуна, який буде представлений у конфігурації «все в одному» для досягнення високої ефективності та контролю ваги та габаритів.

Зі свого боку, Valeo та Valeo Siemens eAutomotive розроблять високоефективний статор, здатний забезпечувати більшу потужність без збільшення енергоспоживання.

«Ми раді співпраці з Valeo, чиє ноу-хау визнано у всьому світі. Разом ми спроектуємо та розробимо нове покоління високотехнологічних електродвигунів, що виготовляються на нашому заводі у Клеоні. “Це партнерство – нова демонстрація нашої здатності бути в авангарді електричної революції”, – сказав Лука де Мео, генеральний директор Renault.

Back to top button