Новини

Новий CITROЁN С3 – фіналіст акції «Автомобіль року в Україні 2021»

Комфортний, яскравий, компактний хетчбек CITROЁN C3 увійшов до списку фіналістів акції «Автомобіль року в Україні 2021». Дана модель є одним з бестселерів Бренду і лідером свого класу. Тому Бренд CITROЕN в Україну націлюється на наступний крок – отримання головного титулу «Автомобіль року в Україні 2021».

Перш за все, Бренд CITROЁN дякує всім автолюбителям, хто заходив на сайт акції «Автомобіль року в Україні 2021» і віддавав свої голоси на підтримку нового CITROЁN C3. Саме ви зробили можливим проходження першого відбіркового етапу та входження автомобіля в список фіналістів акції, що вже почесно і престижно. Але навіщо зупинятися на досягнутому, якщо можна прагнути до максимального результату? А саме – перемоги і отриманню титулу «Кращий легковий автомобіль в Україні 2021».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Новий CITROЁN С3 – фіналіст акції «Автомобіль року в Україні 2021»

Тим більше, що компактний хетчбек CITROЁN C3 відмінно знає, чим підкорювати представників журі під час фінальних заїздів. По-перше – комфортом: м’яка підвіска з легкістю компенсує всі негаразди доріг, а нові сидіння і підлокітник забезпечують неймовірну зручність при посадці. По-друге – знову комфортом! Але в даному випадку мова йде про оснащення автомобіля: великий сенсорний дисплей пропонує можливість підключення смартфона, нові світлодіодні фари гарантують відмінне освітлення дороги, а камера заднього виду і датчики паркування спрощують маневрування в місті. По-третє … думаєте, ще раз комфорт? Ні! У нового CITROЁN C3 знайдуться і інші переваги. Наприклад, яскравий і оригінальний стиль, а також широкі можливості персоналізації – 97 варіантів зовнішності!

Новий CITROЁN С3 – фіналіст акції «Автомобіль року в Україні 2021»

Офіційний сайт Бренду CITROЁN допоможе познайомитися з хетчбеком CITROЁN C3 в деталях: усі доступні варіанти комплектацій і кольору кузова, декоративні пакети зовнішнього оздоблення, технічні характеристики, конфігуратор для створення «ідеального автомобіля для себе». Дізнайтеся більше про новий CITROЁN C3 – фіналіста акції «Автомобіль року в Україні 2021», який дійсно заслужив таке почесне звання.

Стильний хетчбек CITROЁN C3 готовий рухатися далідо остаточної перемоги і отримання титулу «Автомобіль року в Україні 2021»!

Back to top button