Новини

Новий BMW 2-Series Gran Coupe пройшов тести безпеки (Відео)

Можливо, баварська модель і не пройшла тест в топовом виконанні M235i, але BMW 2-Series Gran Coupe отримав вищі оцінки від Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) за ударостійкість і системи запобігання переднього зіткнення.

Субкомпактна преміальна модель, яка склала конкуренцію Mercedes-Benz CLA, отримала оцінку «добре» у всіх шести тестах, включаючи випробування на фронтальне зіткнення з невеликим перекриттям, помірне перекриття передньої частини, а також міцність даху. Також автомобіль отримав оцінку «відмінно» за доступні активні помічники водієві і активну систему допомоги з функцією Stop & Go, які запобігають зіткнення на швидкості 19 і 40 км/год, і оцінку «просунутий» в випробування з пішоходами, в ході якого він або гальмував перед манекенами, або істотно сповільнювався, щоб зменшити силу удару.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Новий BMW 2-Series Gran Coupe пройшов тести безпеки (Відео)

Щоб претендувати на нагороду Top Safety Pick, автомобілі повинні мати принаймні одну оцінку «добре» або «прийнятно» за оптику і «добре» або «прийнятно» для всіх модифікацій для рейтингу Top Safety Pick +. Проте, стандартні світлодіодні фари Gran Coupe 2-Series отримали погану оцінку, оскільки вони забезпечують недостатнє освітлення, а світлодіодна оптика з адаптивним світлом не вразили через надмірне засліплення. В результаті BMW не вдалося отримати жодного із двох високих рейтингів.


Back to top button