Світові автопрем'єри

Новий Auchan X5 вийшов на ринок Китаю

На батьківщині марки стартують продажі нового кроссовера Auchan X5 – компактного SUV, виконаного в новому для марки дизайні.

Нагадаємо, Auchan Auto – дочірня компанія концерну Changan. У Європі та ряді інших країн ім’я асоціюється з мережею популярних продуктових супермаркетів. Між автобрендом і рітейлером немає нічого спільного, крім однакового назви.

Новий Auchan X5 вийшов на ринок Китаю

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автомобіль виконаний в стилі крос-купе: у нього завалені вперед стійки даху, що створює більш динамічний силует. Передня оптика розділена на два яруси: блоки ближнього і дальнього світла встановлені знизу, а зверху знаходяться тільки світлодіодні ДГЗ. Також спереду з’явилася величезна решітка з дрібними осередками. Додати трохи спорту в вигляд Auchan X5 покликана пара вихлопних труб.

Довжина кузова становить 4490 мм, ширина – 1860 мм, висота – 1580 мм. Колісна база – 2710 мм. Усередині застосовується поєднання основного чорного кольору і червоних акцентів. Приладова панель замінена 10-дюймовим РК-дисплеєм. Ще один 10,25-дюймовий екран встановлений по центру.

Новий Auchan X5 вийшов на ринок Китаю

Auchan X5 оснащений 1,5-літровим бензиновим мотором, який розвиває 179 к.с. потужності і 300 Нм крутного моменту. Час розгону до 100 км / год – 7,79 секунди. Передбачені система уприскування з тиском до 350 бар і керований електронікою подвійний турбокомпресор. ДВС відповідає екологічним вимогам China VI-b. Трансмісія – роботизована, при цьому привід – передній.


Back to top button