Новини

Нове покоління Kia CEED дебютувало в Україні

15 листопада в рамках другого «Українського автомобільного форуму» компанія «Фалькон-Авто» вперше продемонструвала українцям третє покоління хетчбека Kia CEED.

Нове покоління Kia CEED дебютувало в УкраїніЗ дебютом третього покоління хетчбека Kia CEED компанія «Фалькон-Авто» завершує повне оновлення представленого в Україні модельного ряду.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Радикально оновлений автомобіль – фактично 100-відсотковий «європеєць», адже його дизайн і технічна начинка є плодом роботи франкфуртського підрозділу Kia, виробництво, як і раніше, налагоджено в Словаччині, а основний ринок збуту – країни континентальної Європи.

Стильний Kia CEED дебютує в нашій країні в кузові «п’ятидверний хетчбек», тоді як практичний Sportwagon стане доступним на початку 2019 року.

Дизайн автомобіля змінився радикально: плавні обводи попередника поступилися місцем більш прямими лініями. Завдяки зменшеному заднього звису, подовженому капоту і меншій висоті кузова авто виглядає динамічніше. При цьому кліренс дорівнює 150 міліметрам, чого цілком достатньо для щоденної міської їзди.

В оформленні передньої частини проявляються риси, характерні для найшвидшої моделі в історії бренду – Stinger. Йдеться про оновлену решітку радіатора «Ніс тигра», що стала більшою за розміром і більш акцентованою за формою, а також аеродинамічні елементи переднього бампера. Світлодіодні ходові вогні Ice Cube, раніше доступні тільки у версії GT-Line (Джі-Ті Лайн), тепер перемістилися з бампера до корпусу фар головного світла. А головне – вони встановлюються на новий CEED в версії Business (Бізнес).

Автомобіль отримав і повністю новий інтер’єр, який ріднить модель з оновленим Sportage, Optima та Sorento.

Нове покоління Kia CEED дебютувало в УкраїніНагадаємо, бренд Kia і Корпорація «УкрАВТО» стали технічними партнерами ІІ-го щорічного Українського автомобільного форуму, забезпечивши гостям трансфер на борту електромобілів Kia Soul EV, а також гібридних кросоверів Kia Niro.

Відкривши для себе сегмент «зелених» автомобілів з дебютом Kia Niro у минулому році, Корпорація «УкрАВТО», а також дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» мають намір і далі виводити на ринок нові моделі (зокрема Kia Soul EV), а також сприяти розвитку інфраструктури.

Back to top button