Моделі

Нові клієнти вибирають нові комерційні автомобілі PEUGEOT

Бренд PEUGEOT радий поділитися новиною про співпрацю з компанією «Ландтех» і передачею чотирьох автомобілів новому корпоративному клієнту. Важливо відзначити, що автомобілі PEUGEOT представлені в різних моделях і модифікаціях, а також отримали додаткове обладнання згідно з вимогами клієнта. Таким чином, можна з упевненістю заявити, що максимальна увага до запитів корпоративного покупця вже стала візитною карткою PEUGEOT в Україні.

Сьогодні аграрний сектор є одним з ключових для України: динамічний розвиток, висока прибутковість, можливість роботи на експорт. Але також з високими результатами в даному бізнесі існують і високі запити – перш за все, до використовуваної техніки. Прикладом може бути компанія «Ландтех», яка виступає офіційним дилером виробників сільськогосподарської техніки світового рівня. І тому компанія «Ландтех» також ретельно підходила до вибору службових комерційних автомобілів. З радістю повідомляємо, що цей вибір зупинився на PEUGEOT: з початку 2021 року було підготовлено та передано чотири автомобілі Бренду!

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нові клієнти вибирають нові комерційні автомобілі PEUGEOT

Причому в даному випадку автомобілі відрізнялися між собою. Так, в їх числі був присутній флагман комерційної лінійки Бренду – PEUGEOT BOXER у виконанні L1H1: цей великий фургон ідеально підходить для перевезення великих і важких вантажів, різного інструменту і спецобладнання. Також в числі замовлених автомобілів значився і фургон PEUGEOT Partner у виконанні Pro 1000 с посиленою підвіскою: це дозволяє навіть компактному фургону справлятися з дуже високими навантаженнями, при цьому зберігаючи відмінну маневреність. Нарешті, клієнт вибрав для себе два автомобіля PEUGEOT Partner Crew Cab: універсальна вантажопасажирська версія пропонує повноцінний 5-місний салон, місткий багажний відсік, а також відмінну вантажопідйомність – до 850 кг.

За підготовку і передачу автомобілів відповідав «Авто-Шанс Центр», дилер PEUGEOT в Кропивницького. Причому крім передпродажної підготовки, також було виконано додаткове оснащення від Maison: внутрішня обшивка кузова і установка ящиків для перевезення різного інструменту, деталей, обладнання. У підсумку, клієнт відразу отримав автомобілі, створені під його вимоги і готові для експлуатації.

Нові клієнти вибирають нові комерційні автомобілі PEUGEOT

У свою чергу, Бренд PEUGEOT знову продемонстрував гнучкість і максимальну увагу до запитів корпоративного покупця. Широкий модельний ряд автомобілів під будь-які цілі і запити – але неодмінно з високим рівнем надійності кожного з них. Міжсервісний інтервал у 15 тис. км і фіксована вартість ТО – але неодмінно з комфортом і зручністю для клієнта. Фірмові програми кредитування і лізингу – але неодмінно з вигодою для покупця.

Автомобілі PEUGEOT неодноразово обирали для створення складних проектів під індивідуальні запити клієнтів. Так на вулицях легко зустріти: автомобілі швидкої допомоги, компактні пожежні автомобілі, транспорт для інкасаторів, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, машини для ДТЕК, автомобілі для дорожних служб, хлібні фургони, а також автомобілі для кур’єрських доставок.

Нові клієнти вибирають нові комерційні автомобілі PEUGEOT

Обирайте комерційні автомобілі PEUGEOT і будьте впевнені: це надійний партнер, який може запропонувати найкращі варіанти в повній відповідності з запитами клієнтів!

Back to top button