Новини

Нові двигуни і трансмісії для PEUGEOT і CITROЁN з вигодою до 70%

Багато автолюбителів за довгі роки настільки звикають до своїх автомобілів, що вважають їх чимось більшим, ніж просто засобом пересування. Однак час і кілометри невблаганні: через багато років і сотні тисяч кілометрів українських доріг, навіть найбільш надійні моделі PEUGEOT і CITROЁN можуть зажадати капітальних ремонтів різних великих вузлів і агрегатів. Часом в деяких випадках автомобілісти вдаються до так званого способу «агрегатного ремонту»: змінюють проблемний вузол на аналогічний контрактний. Але тепер концерн Stellantis може запропонувати унікальний варіант: заміна великих вузлів в зборі на повністю нові, за ціною (а то і дешевше) контрактних!

Адже на багато оригінальних вузлів і агрегатів ціни знижені більш, ніж в два рази. Кращим прикладом можуть бути популярні двигуни, які встановлювалися на різні моделі PEUGEOT і CITROЁN: бензиновий двигун 1,6 л TU5JP4 – доступний по ціні 68 565 грн., Що на 70% вигідніше минулої стандартної ціни; турбодизель 2,2 л PUMA 22DT – доступний за ціною 72 774 грн., що на 68% вигідніше минулого стандартної ціни.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Нові двигуни і трансмісії для PEUGEOT і CITROЁN з вигодою до 70%

Крім двигунів в зборі, також аналогічні пропозиції діють на інші оригінальні вузли та агрегати. Наприклад, з вигодою від 20 до 70% можна придбати коробки передач (різних типів для різних моделей), а також елементи підвіски автомобіля. Таким чином, власники PEUGEOT і CITROЁN можуть не тільки повернути колишню спритність своїх автомобілів, але також відновити той ретельно вивірений баланс комфорту і керованості, якими так славляться моделі двох відомих французьких Брендів.

Нові двигуни і трансмісії для PEUGEOT і CITROЁN з вигодою до 70%

Звертайтеся до офіційних дилерів і в авторизовані сервісні центри PEUGEOT або CITROЁN, замовляйте і купуйте нові оригінальні агрегати в зборі – щоб, в результаті, подарувати «другу молодість» своєму улюбленому автомобілю!

Back to top button