Світ

Нові автомобілі в Росії закінчилися

Російська асоціація автомобільних дилерів (РОАД) направила прем’єр-міністру Михайлу Мішустіну листа з проханням надати всіляку підтримку автодилерам в умовах кризи, що характеризується обмеженими поставками автомобілів та запчастин.

Про це розповіли джерела у офіційних дилерських центрах країни. В уряді підтвердили отримання листа, і документ був направлений для відповіді до Мінекономрозвитку, Мінпромторгу та Мінфіну.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Представник Міністерства промисловості та торгівлі заявив, що лист перебуває на «розслідуванні», а інші відомства не відповіли чи відмовилися від коментарів. Автодилери вважають, що не всі іномарки, які припинили постачання, повернуться на ринок.

Це стосується не лише автомобілів, а й запчастин. «Ділери повинні будуть зосередитись на продажу вживаних автомобілів. Тому дилери бачать у скасуванні ПДВ за угодами з юридичними особами перший необхідний захід з боку держави», — йдеться у листі.

Ще до початку війни в Україні 24 лютого об’єднання планувало звернутись із таким запитом до держрегуляторів (про це 22 лютого писали російські ЗМІ). Це дозволить вивести вторинний ринок із тіні та збільшити податкові надходження до бюджету на 50 млрд рублів на рік, йдеться у листі російських автодилерів.

Back to top button