Моделі

Нова марка Modern Auto почне кар’єру з п’ятидверки А

Китайська компанія Modern Auto, заснована 26 грудня 2018 року в провінції Цзянсу для виробництва і продажу електромобілів, представила свою першу модель – хетчбек Modern A. Зовні він нагадує Nissan Leaf, Хонду Fit, Geometry C і щось ще. Електромотор, трансмісія і силова електроніка упаковані в один модуль типу e-axle. Потужність, на жаль, невідома. Запас ходу варіюється в межах 400-600 км (NEDC).

Нова марка Modern Auto почне кар'єру з п'ятидверки А

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Світлодіодна смужка, що з’єднує фари, не тільки утворює літеру «M» (логотип фірми), але і наслідує котячі вуха. Мовляв, кішки вловлюють звукові коливання на частотах в 50 000-60 000 Гц, тоді як людське вухо розрізняє звуки до 20 000 Гц. Звідси висновок: фари швидкі, як кішки.

Modern A відноситься до сегменту компактів: 4463 × 1823 × 1551 мм, між осями – 2700 мм. На кришці багажника видно шильдик A600S. Крізь колісні диски переглядають червоні гальмівні супорти.

Нова марка Modern Auto почне кар'єру з п'ятидверки А

За великим «телевізором» встановлені цифрова приборка і дисплей для переднього пасажира. (Діагоналі екранів не названі.) Центральної консолі просто немає, значить, водій і пасажир можуть помінятися місцями, не виходячи з машини. Мультируль – двухспицевий, за останньою модою.

Схоже, в Modern Auto працюють тільки молоді люди. Розробку прототипу MD11 (макет на фото) вони почали в квітні 2019-го. Через вісім місяців був готовий функціональний зразок MD12.

Нова марка Modern Auto почне кар'єру з п'ятидверки А

Стартап йде до мети семимильними кроками. У грудні 2019-го Modern Auto запустила в Яньчен будівництво виробничої бази зі зварюванням і фарбуванням кузовів. Коли завод буде готовий, хетчбек A встане на його конвеєр. У січні 2020 року компанія (не без підтримки влади КНР) відкрила філію в Австралії і налагодила співпрацю з лабораторією автономного руху університету Аделаїди. На черзі – представництва в Європі і Північній Америці. Паралельно формується дилерська мережа.


Back to top button