МоделіНовини

Нова Fabia на новій платформі вийде на ринок вже у 2021 році

Чеський автовиробник Skoda переглянув пани з виведення на ринок оновленої моделі Fabia. Автомобіль буде представлений вже в першій половині наступного року.

Новинку побудують на платформі MQB A0. Це саме та платформа, що використовується в Audi A1 Sportback, Seat Ibiza і Volkswagen Polo. Ця платформа гарантує, що чеський суперміні більше не буде бідним родичем у сімействі Volkswagen Group.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зовнішній стиль автомобіля запозичить елементи дизайну Skoda Kamiq, Scala і Octavia.

Що стосується інтер’єру, за інформацією інсайдерів, він піддасться серйозному оновленню, враховуючи, що дизайн і технології приладової панелі нинішньої Fabia вже не відповідають стандартам Volkswagen Group. Таким чином, будуть представлені оновлена компоновка з більшими і чіткими дисплеями, а також новітня інформаційно-розважальна система Skoda.

Незважаючи на амбітні плани Групи щодо електрифікації автомобілів, Fabia спочатку буде пропонуватися тільки з бензиновими двигунами.

У лінійку двигунів увійдуть трьохциліндрові та чотирициліндрові мотори. Модель можна буде придбати як на механіці, так і з роботизованою трансмісією.

Source
Autocar

Back to top button