Новини

Норвежці незадоволені Теслою

Клієнти Tesla Motors Inc. в Норвегії намагаються домогтися фінансової компенсації від американського виробника електрокарів, стверджуючи, що їх моделі не відповідають заявленим характеристикам.

Деякі власники Tesla Model S версії P85D вимагають відшкодування частини вартості придбаних автомобілів після того, як заявлені виробником технічні характеристики були поставлені під сумніви. Йдеться про нібито невідповідності заявленої в 700 к.с. потужності мотора.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нагадаємо, Норвегія є одним з найбільших ринків для Model S, в більшій мірі через державні субсидії, спрямовані на стимулювання покупців електрокарів.

У червні 2016 року, Комісія зі спорів постановила відшкодувати п’ятьом норвезьким власникам Tesla Model S P85D, які скаржилися на недостатню динаміку прискорення автомобіля, по 50 тисяч крон (близько $6000) кожному.

Однак Тесла відхилила претензії, заявивши, що автомобіль відповідає всім вимогам відповідно до офіційно затвердженого методу перевірки.

У свою чергу, окружний суд Осло заявив, що запланував слухання у цій справі на середину грудня.

Власні тести Тесла і незалежні перевірки показали, що модифікація P85D може досягати прискорення від 0 до 100 кілометрів на годину за 3,1 – 3,3 секунди. Це, на думку представників компанії, вказує на те, що заявлені експлуатаційні показники завжди були точні.


Back to top button