Світ

Nissan завершив виробництво двигунів внутрішнього згоряння в Європі

Nissan став першим великим японським автовиробником, що повністю відмовився від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння для світових ринків і зосередив свої зусилля на стратегії розвитку електромобілів.

Інформація взята з японського видання Nikkei, яке є одним із найнадійніших в автомобільній індустрії. За словами джерел, Nissan продовжить роботу над бензиновими двигунами, які, однак, будуть призначені тільки для ринку США.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Кажуть, що компанія припинила розробку нових двигунів внутрішнього згоряння для Європи, оскільки новий екологічний стандарт Євро-7, який набуде чинності через два роки, є надто складним завданням. Nissan підрахував, що нові правила різко збільшать витрати на дослідження та розробки, і вирішив відмовитись від пропозиції нового покоління звичайних двигунів на Старому континенті.

Натомість автовиробник оновить і покращить свою поточну лінійку силових агрегатів, зосередившись на гібридних моделях. Джерела Nikkei кажуть, що ця зміна не призведе до закриття заводів та скорочення робочих місць.

Всі ці зміни дозволять японській компанії заощаджувати близько 4,3 мільярда доларів на рік. Багато з цих коштів будуть спрямовані на розробку нових електроприводів та транспортних засобів.

Back to top button