Моделі

Nissan відроджує кросовер Skyline

Вже торік ходили чутки про можливе відродження кросовера Nissan Skyline. Ця модель випускалася в період 2009-2016 років, після чого продовжувала продаватися у всьому світі як Infiniti EX35. Однак тепер стверджується, що станеться зворотне перетворення.

Як повідомляє японське видання Bestcarweb, кросовер повернеться до модельного ряду Nissan у 2024 році, а його дизайн багато в чому повторить дизайн концепт-кара IMQ, представленого протягом трьох років.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Досі стверджувалося, що Skyline Crossover, найімовірніше, стане глобальною моделлю і повторюватиме Infiniti QX55, який, у свою чергу, є купе-версією QX50. Під капотом QX55 знаходиться 2,0-літровий турбодвигун VC-Turbo зі змінним ступенем стиснення, що розвиває 249 к.с. Коробка передач – варіатор Jatco з гідротрансформатором та імітацією восьми передач. Привід повний з багатодисковою муфтою з електронним керуванням для підключення заднього моста.

Nissan відроджує кросовер Skyline

Але тепер японські ЗМІ пророкують кросоверу Skyline гібридну систему – ту саму, що дебютувала на концепті IMQ. Це друге покоління агрегату e-Power, що вже встановлюється на серійні автомобілі. У березні, наприклад, агрегат дебютував на європейському Nissan Qashqai.

При цьому автомобіль рухається електродвигунами, а як генератор для живлення тягової батареї виступає 1,5-літровий двигун внутрішнього згоряння зі змінним ступенем стиснення.

Back to top button