НовиниСвіт

Nissan веде переговори про будівництво заводу з виробництва акумуляторів у Великобританії

Японський автомобільний концерн Nissan Motor Co. веде переговори про будівництво великого заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів у Великобританії, пише Financial Times.

За даними видання, Nissan обрав Великобританію в якості основного центру виробництва акумуляторів за межами Японії.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Завод, який буде побудований на існуючому комплексі японського концерну в Сандерленді, матиме потужність 200 000 батарей в рік і створить тисячі робочих місць.

Очікується, що в найближчі роки продажі електромобілів на ринку Великобританії різко виростуть, оскільки уряд має намір заборонити торгівлю новими традиційними авто до 2030 року.

«Після запуску електромобілів і акумуляторів у Великобританії у 2013 році з Nissan Leaf наш завод в Сандерленді зіграв інноваційну роль у розвитку ринку електромобілів», – йдеться в заяві Nissan.

Представник Міністерства у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії заявив, що уряд має намір зробити Великобританію домом для масового виробництва акумуляторів для електромобілів.

«Ми прагнемо до того, щоб Великобританія продовжувала залишатися одним з кращих місць у світі для автомобільного виробництва за допомогою великої інвестиційної програми по електрифікації ланцюжків поставок, створення робочих місць і забезпечення конкурентоспроможного майбутнього для цих секторів», – сказав він.

Source
mind.ua
Back to top button