Nissan скорочує виробництво автомобілів в Японії

Заводи автовиробника Nissan, розташовані на території Японії, знизять в травні обсяги виробництва на 78% в порівнянні з минулим роком, випливає з внутрішнього документа японського виробника, повідомляє Reuters.

Nissan планує виробити в травні близько 13 400 автомобілів, в той час як в травні 2019 року з конвеєрів компанії зійшло майже 61 000 машин.

Найсильніше скорочення обсягів торкнеться заводу Nissan в Кюсю, Південна Японія, який перейде на роботу в одну зміну протягом більшої частини травня і червня через відсутність попиту на модель Rogue Sport SUV crossover. Обсяг виробництва знизиться на 70% від спочатку запланованих 44,8 тис. шт.

У червні виробництво скоротять до випуску 33,7 тис. автомобілів, тоді як в минулому році в цей період випустили 63,7 тис. авто.

Автовиробник припинив виробництво на своєму заводі в Тотігі, на північ від Токіо, з початку квітня і планує призупинити виробництво до кінця травня. Також в квітні відбувалися періодичні зупинки роботи на заводі Nissan Oppama в префектурі Канагава.