НовиниСвіт

Nissan планує витратити на розробку двох нових електромобілів $500 млн.

У рамках розширення Nissan заявив у четвер, що інвестує 500 мільйонів доларів у перетворення свого складального заводу в Кантоні, штат Міссісіпі, у «центр виробництва та технологій електромобілів». Цей величезний завод площею 4,7 мільйонів квадратних футів відкрив автомобільне виробництво в Міссісіпі майже два десятиліття тому.

Нові електромобілі – одна модель Nissan, а інша – Infiniti – мають седаноподібний профіль із похилою лінією даху та новим дизайном фар та задніх ліхтарів. Однак подробиці про продукт не розголошуються.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Моделі будуть збиратися на новій лінії на заводі в Кантоні, який має річну виробничу потужність 410 000 автомобілів та виробляє середньорозмірний седан Altima, а також пікапи Frontier та Titan.

Проект Canton є першим з кількох інвестицій Nissan у виробництво електромобілів та акумуляторів у США протягом наступних п’яти років. Японський автовиробник робить глобальну ставку в розмірі 18 мільярдів доларів на електрифікацію, яка включає розробку твердотільних акумуляторів і поставку 15 електричних моделей до 2030 року.

На своєму критичному ринку США, де до електромобілів ставляться з великим скептицизмом, Nissan очікує, що до 2030 року такі автомобілі становитимуть 40 відсотків його продажів у США. Це амбітно, враховуючи, що на єдиний електричний продукт автовиробника – Leaf – минулого року припадало лише 1,5 відсотка продажів Nissan Group у США.

Інвестиційні плани Nissan щодо виробництва нових електромобілів у США досі були відносно скромними. Задовго до того як електромобілі стали крутими, Nissan випустив першу модель для масового ринку, створивши Leaf в 2010 році. З того часу автовиробник втратив своє лідерство, оскільки традиційні та конкуренти-початківці вивели на ринок більш яскраві та далекобійні електромобілі.

Source
avtodream.org
Back to top button