Новини

Nissan Motors розглядає можливість складання автомобілів в Ірані

Японські автовиробники висловили зацікавленість у іранському ринку. Компанія Nissan Motors почала переговори про складання автомобілів на місцевих підприємствах. Контракт розглядається в рамках угоди про інвестиційну співпрацю двох країн, повідомляє японська ділова газета “Ніккей”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Як наголошується, Японія хоче, щоб в угоді були прописані процедури вирішення спірних моментів, а також вимагає преференцій для японських компаній – рівних з іранськими компаніями умов. Для підготовки повноцінних переговорів на робочому рівні між представниками керівництва двох країн проводяться двосторонні зустрічі.

Зокрема, японський автопром висловив зацікавленість у іранському ринку. Nissan Motors веде переговори з постачальниками деталей про можливість складання в Ірані, а віце-президент ІРІ, голова національної Організації з захисту навколишнього середовища Масуме Ебтекар раніше закликала японських виробників гібридних авто і електромобілів розвивати виробництво в Ірані, що відкриє можливості експорту на близькосхідний та африканський ринки.

Також Японія має намір розвивати співробітництво в галузі енергетики.


Back to top button