Моделі

Nissan Magnite перетворився в Renault Kiger

Новий маленький кросовер побореться за індійських покупців

Приблизно через місяць після прем’єри Nissan Magnite франко-японський альянс презентував ще одну технічно близьку модель – Renault Kiger. І знову – у другій за чисельністю населення країні світу, де для покупців машин коротше чотирьох метрів передбачені пільги.

Формально Kiger – шоу-кар, але виробник говорить, що він на 80% відповідає майбутньому товарному автомобілю. Швидше за все, до конвеєра не доберуться футуристичні 19-дюймові диски з масивними розширниками колісних арок, незвичайні дверні ручки і всі ці яскраво-зелені акценти, але в цілому новинка буде виглядати так само. На жаль, зображень салону поки немає.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Подібно Magnite, Renault Kiger побудований на платформі передньопривідною CMF-A і оснащується тими ж літровими двигунами: 72-сильним атмосферним з п’ятиступінчастою механікою і 95-сильним турбованим з механікою або варіатором. Дорожній просвіт становить 210 мм.

Серійний кросовер з’явиться на початку наступного року. Хоча першим і основним ринком для Renault Kiger стане Індія, де він розташується на сходинку вище хетчбека Kwid, пізніше продажу налагодять і в інших країнах.


Back to top button