Nissan і Groupe Hasnaoui побудують новий автомобільний завод в Алжирі

Nissan Motor Co., Ltd. і Groupe Hasnaoui інвестують в цілому 160 мільйонів доларів в новий автомобільний завод Nissan в Алжирі для задоволення зростаючого попиту клієнтів в країні і по всій Африці.

Отримавши схвалення уряду Алжиру в грудні 2018 року, обидві компанії створять спільне підприємство в найближчі тижні. Завод зможе виробляти 63 500 легкових і легких комерційних автомобілів в рік і буде випускати кілька моделей. Деталі лінійки будуть оголошені пізніше.

Прогнозується, що Алжир стане другим за величиною автомобільним ринком в Африці до 2021 року. Уряд працює над диверсифікацією економіки і поставив мету в кінцевому підсумку збільшити виробництво до 500 000 автомобілів в рік, одночасно збільшуючи базу місцевих постачальників.

Очікується, що автомобільний завод Nissan створить як мінімум 1800 робочих місць в Алжирі і ще більше в ланцюжку поставок. Команди Nissan з Японії будуть працювати з алжирським постачальниками, щоб розвивати місцеву індустрію компонентів за допомогою технічної підтримки, навчання та обміну навичками.

Новий завод в Алжирі збільшить загальну потенційну потужність Nissan в Африці приблизно до 200 000 автомобілів. Ця кількість включає потужності існуючих заводів в Південній Африці, Єгипті та Нігерії.

Джерело: menaherald.com