Світ

NIO почав активний прийом на роботу в Європі

У компанії відзначили, що штаб-квартирою європейського відділення було обрано місто Амстердам

Китайський виробник преміальних автомобілів почав активний прийом на роботу в Європі.

Схоже, що NIO стрімко намагається скоротити відставання від своїх співвітчизників на європейському напрямку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Зараз же з’явилися нові вакансії в Нідерландах. Тим самим загальне число пропозицій на LinkedIn склало 10 пунктів. У їх число входить: менеджер з нерухомості, керівник відділу маркетингу і розвитку, виконавчий помічник, менеджер з фінансових послуг ЄС Auto Financial Services і директор HRBP.

Цікаво, що місце розташування штаб-квартири європейського відділення стало відомо, завдяки посадовим інструкціям менеджера з нерухомості і директора HRBP, в яких прямо написано, що керівництво буде розташовуватися в Амстердамі. Більш того, NIO допускає і віддалену роботу, якщо кваліфікація кандидата буде це дозволяти. На даний момент NIO має офіс поки що тільки в Мюнхені.

Нагадаємо читачам, що електромобілі бренду вже відправлені в Норвегію і до вересня вже будуть доставлені до Скандинавії. Раніше керівництво марки повідомляло, що в найближчі роки збирається почати продажі в п’яти європейських країнах. Тепер можна зробити висновок, що крім Норвегії та Німеччини, електромобілі NIO можуть з’явитися і в Нідерландах.

Крім того, китайці планують розвивати свою власну мережу зарядних станцій. Перші екземпляри будуть встановлені в п’яти містах Норвегії вже в наступному році.

Back to top button