Новини

Німецький ринок електромобілів в червні подвоївся

За даними Федерального автотранспортного відомства Німеччини (KBA), в червні нові реєстрації електромобілів знову набрали швидкість, збільшившись на 118% до 18 897 автомобілів. Частка електромобілів в загальному ринку виросла до 8,6%. У першій половині 2020 року кількість реєстрацій збільшилася майже вдвічі до 93 682 електромобілів (+96%), не дивлячись на коронавірусну кризу.

Динамічне зростання знову було викликане продажами гібридів, що підключаються (PHEV) – +274% до нового рекорду в 10 749 одиниць. Таким чином, їх частка в нових реєстраціях електромобілів досягла 57 відсотків. Обсяг ринку чисто акумуляторних електромобілів (BEV) виріс до 8 119 одиниць, що відповідає збільшенню на 41 відсоток.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Німецька автомобільна промисловість збільшила свою частку ринку електромобілів до 67 відсотків в червні (в аналогічному місяці минулого року: 46 відсотків). Німецькі бренди групи вже пропонують близько 70 різних моделей. До кінця 2023 року їх стане більш 150.

Справа в тому, що з червня і до кінця 2021 року в рамках другої антикризової програми уряду ФРН подвоєні державні субсидії для фізичних та юридичних осіб, які купують автомобілі з екологічними альтернативними двигунами.

Так, покупці плагін-гібридів за ціною менше 40 000 євро отримують від держави 4 500 євро плюс 2 250 євро від виробника, в загальній складності 6 750 євро. Для більш дорогих моделей сумарна знижка становить 5 625 євро.

За словами Президентки Асоціації автомобільної промисловості (VDA) Хільдегард Мюллер: “Для того, щоб і надалі успішно підтримувати нарощування електромобільності, дуже важливо, щоб розширення зарядної інфраструктури йшло в ногу з динамічним розвитком ринку. Тільки на основі адекватної зарядної інфраструктури електромобілі і акумуляторні гібриди, зможуть утвердитися на ринку”.


Back to top button