Світ

Німеччина змінила свої плани щодо електромобілів

Міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссін оголосив, що до 2030 року країна прагнутиме вивести на дороги 15 мільйонів електрифікованих автомобілів.

У повідомленні міністра йдеться про коаліційну угоду, досягнуту в листопаді, в якій обіцяно, що уряд Німеччини прагне «не менше 15 мільйонів повністю електричних автомобілів, які курсуватимуть дорогами країни 2030 року», що викликає серйозне занепокоєння у німецьких екологів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За їхніми словами, цей тип транспорту не крок до електрифікації, а навпаки крок назад. При правильному використанні гібридні модулі, що підключаються, більш екологічні, ніж автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. Однак, коли споживачі не стягують з них плату, як це відбувається в більшості випадків, їхня вага та складна силова установка роблять їх менш екологічними, ніж звичайні автомобілі.

Німеччина змінила свої плани щодо електромобілів

Вісінг також відкликав раніше заяви про електронне паливо, форму синтетичного газу, яку можна використовувати в двигунах внутрішнього згоряння. Це паливо вважається більш екологічним, ніж традиційні види, оскільки складається з водню та вуглекислого газу, що витягуються з атмосфери. Однак для його виробництва потрібно багато енергії, і це викликає побоювання у захисників природи. Вони вважають, що це має бути зарезервовано для галузей, які не можуть повністю перейти на електрику. Такі, наприклад, судноплавство та авіація.

Back to top button