Світ

Німеччина сказала «НІ» забороні двигунів внутрішнього згоряння

Уряд Німеччини не виконуватиме плани ЄС щодо заборони продажу автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року. Про це заявив міністр фінансів Крістіан Лінднер у виступі через Асоціацію німецьких промисловців (BDI).

“Є ще ринкові ніші, в яких будуть дозволені двигуни внутрішнього згоряння. Рішення Європарламенту неправильне, і уряд Німеччини не дотримується законодавства ЄС з цього питання”, – сказав міністр.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Лінднер є членом Ліберально-демократичної партії Німеччини, яка нині перебуває у більшості поряд із СДП та Зеленими. Він пояснив, що позиція уряду не означає, що Німеччина не продовжуватиме відігравати провідну роль в екологічному переході та розповсюдженні електромобілів.

Міністр зазначив, що у світі ще будуть регіони, де електромобільність не можна буде впроваджувати ще довго. Проте заборона на повноцінний продаж двигунів внутрішнього згоряння в Європі змусить виробників припинити розробку цього типу агрегатів, які б могли стати в нагоді на інших континентах.

Міністр транспорту Німеччини Уокер Віссінґ також розділив думку свого колеги. Він переконаний, що добре бути гнучким, щоби можна було вибрати правильні рішення.

Процес остаточного затвердження заборони, яку вже схвалив Європарламент, ще довгий. Обговорення також очікуються між компетентними комітетами Європейського парламенту, а потім між Європейською радою, Комісією та парламентом. Остаточне рішення буде ухвалено восени.

Back to top button