СвітЧитацький зал

Несподівані зміни на вершині VW Group

Генеральний директор Volkswagen Ральф Брандштадтер візьме на себе управління операціями VW Group у Китаї, а його місце у компанії займе глава Skoda Томас Шефер, повідомляють німецькі ЗМІ.

Кілька днів тому стало ясно, що Брандштеттер входить до ради директорів концерну, і його нова роль полягатиме в тому, щоб відповідати за найважливіший ринок – ринок Китаю. Поки що операціями гурту там керує Стефан Валленштейн, але хто буде переведений на нову посаду, невідомо.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

В даний час майже 40% продажів VW Group припадає на китайський ринок, але цей результат набагато нижчий від мети, поставленої німецьким концерном. Попит на електричні моделі серії ID значно нижчий, ніж очікувалося, через кризу мікрочіпів, а також конкуренцію з боку Tesla та місцевих брендів, таких як Nio та Xpeng.

Брандштеттер розраховує покращити свої результати, оскільки йому доведеться покинути штаб-квартиру у Вольфсбурзі та переїхати до Пекіна для виконання своєї нової посади. Пропозиція поїхати до Китаю була зроблена ще влітку генеральним директором VW Group Гербертом Дісом, але потім Брандштеттер відмовився. Однак тепер вони звернулися до Наглядової ради з питанням про це.

Бос Skoda Томас Шефер, який раніше обіймав ту ж посаду в Daimler, замінить Брандштеттера біля керма Volkswagen. Він приєднався до групи у 2012 році, коли взяв на себе управління операціями у Південній Африці, а з 2020 року очолив чеського виробника.

Зміни мають бути схвалені Наглядовою радою VW Group того ж дня. Очікується, що на зборах Диз ухвалить рішення зберегти свою посаду генерального директора VW Group, незважаючи на заклики усунути його з посади представників профспілок. Вони виступають проти нього за те, що він сказав, що для того, щоб конкурувати з Tesla, група повинна скоротити значну кількість робочих місць.

Back to top button