Новини

Незважаючи на Brexit, японські автовиробники залишаються в Британії

Японські автомобільні компанії Toyota і Nissan мають намір надалі продовжити випуск машин в Великобританії після Brexit, звідки вони далі поставляються на європейський ринок.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Таке рішення озвучено керівництвом обох компаній, які мають намір продовжити співпрацю, незважаючи на проведений референдум Brexit. Нинішній британський прем’єр Тереза Мей озвучила плани щодо пошуку нових інвесторів, а також надання допомоги у виході на інші незайняті ринки, де можуть бути затребувані автомобілі, вироблені в Великобританії. Керівник компанії Nissan повідомив, що моделі кросоверів X-Trail і Qashqai продовжать випускати в Сандерленді.

У свою чергу, представник японської компанії Toyota також озвучив думку, що виробничий майданчик надалі продовжить функціонувати, і навіть у разі ускладнення економічної ситуації відхід з Великобританії не входить в плани автомобільного гіганта.

При цьому, ні японські виробники, ні уряд Великобританії не розкрили подробиці досягнутої угоди, яка передбачає державну допомогу в таких областях, як підготовка кадрів і наукові дослідження і розробки, щоб компенсувати потенційні тарифи.

Скористатися такою допомогою автовиробникам стане простіше після виходу Британії з єдиного ринку ЄС, який обмежує можливості учасників в отриманні державної допомоги.

Джерело: BLOOMBERG

Back to top button