Новини

Незважаючи на Brexit, японські автовиробники залишаються в Британії

Японські автомобільні компанії Toyota і Nissan мають намір надалі продовжити випуск машин в Великобританії після Brexit, звідки вони далі поставляються на європейський ринок.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Таке рішення озвучено керівництвом обох компаній, які мають намір продовжити співпрацю, незважаючи на проведений референдум Brexit. Нинішній британський прем’єр Тереза Мей озвучила плани щодо пошуку нових інвесторів, а також надання допомоги у виході на інші незайняті ринки, де можуть бути затребувані автомобілі, вироблені в Великобританії. Керівник компанії Nissan повідомив, що моделі кросоверів X-Trail і Qashqai продовжать випускати в Сандерленді.

У свою чергу, представник японської компанії Toyota також озвучив думку, що виробничий майданчик надалі продовжить функціонувати, і навіть у разі ускладнення економічної ситуації відхід з Великобританії не входить в плани автомобільного гіганта.

При цьому, ні японські виробники, ні уряд Великобританії не розкрили подробиці досягнутої угоди, яка передбачає державну допомогу в таких областях, як підготовка кадрів і наукові дослідження і розробки, щоб компенсувати потенційні тарифи.

Скористатися такою допомогою автовиробникам стане простіше після виходу Британії з єдиного ринку ЄС, який обмежує можливості учасників в отриманні державної допомоги.

Джерело: BLOOMBERG

Back to top button