Новини

Німецькі інвестори побудують в Молдові ще два заводи з виробництва автозапчастин

Солідні німецькі інвестори планують найближчим часом почати в Молдові будівництво двох заводів з виробництва комплектуючих для автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Про це повідомив головний адміністратор Вільної економічної зони (ВЕЗ) Белць, голова Асоціації патронатів переробної промисловості Марін Чобану. Він сказав, що заводи передбачається побудувати в Кахул (30 тис. кв. м) і Стрешень (20 тис. кв. м), створивши тим самим більш 7 тис. робочих місць.

«Загальна сума проекту становить близько 65 млн. Євро, і включає в себе також закупівлю і установку необхідного обладнання», – пояснив Чобану.

Голова асоціації відмовився називати імена інвесторів, пославшись на їх прохання.

«Ми деколи називали імена потенційних інвесторів, через що бувають неприємності. Вони просять не називати себе, поки проект не буде запущений», – сказав Чобану.

Раніше представники Асоціації патронатів переробної промисловості провели зустріч з прем’єр-міністром Валеріу Стрільцем, розповівши про майбутні інвестиції. Стрілець висловив готовність уряду сприяти реалізації пропонованих проектів, шляхом надання адміністративних і податкових послаблень.

Довідка: СЕЗ Белць створена в березні 2010 р. на 25 років і є однією з найбільших в Молдові. Одним з ініціаторів її створення і головним резидентом є німецький концерн Draexlmaier.

Back to top button