Новини

Німецька «велика трійка» об’єднується в «коаліцію»

Daimler, Audi і BMW об’єднують зусилля для розвитку стандарту зв’язку 5G. Торік Nokia офіційно заявила про продаж картографічного сервісу Here цим компаніям за 2,8 млрд євро. Тепер же автогіганти готуються представити своє власне рішення на основі Here.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Партнери хочуть спільними зусиллями вирішити всі питання, що стосуються стандартизації та виведення на світовий ринок технологій, які в майбутньому дозволять об’єднати в загальну мережу безпілотні автомобілі, що підключаються до Інтернету.

За допомогою 5G машини зможуть обмінюватися великими обсягами інформації один з одним і з навколишньою інфраструктурою – аж до цілих «розумних» міст. Йдучи цим шляхом, асоціація розраховує вдосконалити технології автопілотування, підвищити дорожню безпеку і надати автовласникам нові можливості і послуги. 5G Automotive Association позиціонує себе як глобальну структуруа і вітає вступ до своїх лав нових партнерів.

Сервіс стане доступний на початку наступного року. Про його вартість і підтримувані моделі авто поки не повідомляється.

Відзначимо, що 5G Automotive Association – далеко не єдиний альянс, який працює в сфері «нової мобільності» з її безпілотниками і цифровими сервісами. Схожі завдання ставлять перед собою ще, щонайменше, два глобальних об’єднання, що виникли за останній час. Одне з них включає Ford, Volvo, Google і сервіси Uber і Lyft, в інше входять BMW, Intel і MobilEye. Крім того, зовсім недавно про партнерство в тій же області оголосили Renault-Nissan і Microsoft.

Джерело: avtomaniya.com


Back to top button