Світ

Названо концерни, які виробляють найбільшу кількість автомобілів в хвилину

Зарубіжні ЗМІ поставили питанням “Який автомобільний концерн виробляє найбільше число автомобілів в хвилину?”. Відповідь на нього не змусила себе чекати.

У Мережі опублікували глобальний рейтинг концернів – лідерів за темпами виробництва автомобілів в зрізі за хвилину, його склало видання MoneyShake, яке спиралося на офіційні дані компаній.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Виявилося, що інтенсивніше всіх автомобілі випускають німецький Volkswagen (19,9 авто/хв), японська Toyota (19,8 авто/хв) і корейський Hyundai (13,7 авто/хв). Далі ТОП-10 рейтингу виглядає так:

General Motors – 13,0 авто/хв
Ford – 12,2 авто/хв
Nissan – 11,0 авто/хв
Honda – 10,0 авто/хв
FCA (FIAT-Chrysler) – 8,8 авто/хв
Renault – 7,9 авто/хв
Nissan – 6,9 авто/хв
Лідерство в темпах виробництва забезпечує німецькому Volkswagen і японської Toyota також перевага в виручці: перший заробляє 523 592 долара за хвилину, другий – 553 676 доларів США. Hyundai хоч і є третім за темпами виробництва, але по виручці не входить навіть в Топ-10, оскільки випускає в основному недорогі автомобілі. Третє місце по інтенсивності обороту займає німецький Daimler AG – 359 970 доларів за хвилину.

Названо концерни, які виробляють найбільшу кількість автомобілів в хвилину

Одночасно MoneyShake склав рейтинг продажів електромобілів в годину по маркам. Тут список лідерів виглядає зовсім іначек:

Tesla – 42 електромобіля/год
BYD – 26 ел./год
BJEV – 18 ел./год
BMW – 16 ел./год
Nissan – 10 ел./год
VW – 6 ел./год
SAIC – 6 ел./год
Geely – 6 ел./год
Hyundai – 8 ел./год
Renault – 7 ел./год

Back to top button