Календар автошоуСвіт

Названо дати проведення Пекінського автосалону. Він буде наймасштабнішим в історії

Стало відомо, коли відбудеться наступний Пекінський автосалон. Дати були названі в останній день завершилася Шанхайської виставки.

Нагадаємо, Пекінський і Шанхайський автосалони проходять в головних мегаполісах Китаю по черзі. Перші в парні роки, другі – в непарні. У 2022 року виставку організовують в столиці Китаю. І майже за рік до цього стало відомо, коли ж саме відбудеться наступний, 17-й за рахунком Пекінський автосалон. Виставка AutoChina-2022 розпочнеться 21 квітня і завершиться 30 квітня 2022 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Уже відомо, що це буде найбільша в історії Пекінська виставка. Вона пройде як в новому, так і в старому залах Китайського міжнародного виставкового центру. Загальна площа експозиції попередньо оцінюється в 230 тисяч квадратних метрів. Для порівняння: в 2020-м павільйони зайняли 200 тисяч «квадратів». Втім, це не рекорд. Для завершився Шанхайського автосалону знадобилося ні багато ні мало 360 тисяч квадратних метрів.

До речі, про підсумки виставки AutoShanghai-2021. Як повідомили організатори, всього тут були представлено 1 310 машин, з яких 128 показали на публіці вперше. У залах автосалону в цьому році побувало 810 тис чоловік.

Back to top button