НовиниСвіт

Наступний електричний позашляховик від Polestar буде випускатися в США

Polestar оголосила, що буде випускати свій електричний позашляховик Polestar 3 в Сполучених Штатах. Автомобіль буде виготовлятися в Ріджвілл, Південна Кароліна, на заводі Volvo Cars, відкритому в 2018 році.

Головний операційний директор Polestar Денніс Нобеліус пояснив таке рішення компанії тим, що виробництво в США позитивно позначиться на ціні електромобіля та підвищить конкурентоспроможність бренду на американському ринку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Завод в Ріджвілл вже випускає седан Volvo S60 для внутрішнього та експортного ринків, а вже в наступному році на ньому почнуть виготовляти позашляховик XC90. На даний час виробничі потужності підприємства дозволяють випускати до 150 тисяч автомобілів на рік. У зв’язку з розширенням виробництва під Polestar 3 Volvo оголосила про додаткові інвестиції в завод на 118 млн доларів.

Виробництво Polestar 3 почнеться в наступному році, в зв’язку з чим в 2021 році компанія відкриє в США 25 роздрібних точок продажів.

Polestar — компанія, що належить по 50% Volvo Cars та Geely. Штаб-квартира знаходиться в Гетеборзі, Швеція. У червні 2017 року компанія Volvo оголосила, що Polestar розпочне виробництво високоякісних електричних автомобілів під власним брендом, щоб конкурувати з такими марками, як Tesla Inc.

Back to top button