Новини

Насолоджуйся прохолодою: знижені ціни на радіатори кондиціонера EUROREPAR для автомобілів OPEL

Київ. Літо – період підвищеного навантаження на систему кондиціонування автомобіля, а значить збільшується можливість виходу з ладу і необхідність заміни радіатора кондиціонера. Бренд EUROREPAR, піклуючись про своїх клієнтів, готовий задовольнити цей запит з економією! Адже тепер радіатори кондиціонера EUROREPAR для автомобілів OPEL можна придбати з вигодою до 15% відносно стандартної ціни.

Регулювання температури в салоні автомобіля – елемент, побічно пов’язаний з безпекою і дозволяє управляти автомобілем в оптимальних умовах комфорту. Радіатор кондиціонера є одним з вузлів, що мають вирішальне значення для безвідмовної роботи системи кондиціонування автомобіля. EUROREPAR гарантує найкращу якість лінійки радіаторів кондиціонера, які виготовлені з алюмінію та пройшли антикорозійну обробку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Насолоджуйся прохолодою: знижені ціни на радіатори кондиціонера EUROREPAR для автомобілів OPEL

Нова сервісна пропозицію від Бренда EUROREPAR для автомобілів OPEL діє в період з 1 по 31 серпня, на товари, які є на складі в Україні, а за умови встановлення на авторизованому сервісному центрі на продукцію EUROREPAR діє гарантія 2 роки.

Також зазначимо, що правильне обслуговування системи кондиціонування включає в себе і заміну салонного фільтра. Це пов’язано з тим, що забруднений фільтр посилює неприємні запахи, погіршує кількість свіжого повітря, що потрапляє в салон, сприяє запотіванню лобового скла.

А ще рекомендуємо проходити регулярне техобслуговування (ТО) автомобіля: профілактика і турбота допоможе зберегти здоров’я вашого автомобіля і вбереже від небезпечних несправностей. Тим паче, що ціна ТО для автомобілів OPEL зафіксована для всіх дилерів в рамках одного регіону і відносно невисока. Надійність справного автомобіля – це недорого, зате безпечно!

Back to top button