АвторинокНовини

Найпопулярніші електромобілі на українському ринку

У грудні 2020 року український автопарк поповнили 632 електромобіля, що на 8% більше, ніж роком раніше, повідомляє Укравтопром.

Основну масу в грудневих реєстраціях автотранспортних засобів на електротязі склали легкові автомобілі – 598 шт. (+7% до грудня 2019р.) Кількість комерційних електромобілів, зареєстрованих за місяць – 34 шт. (+36%).

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як і раніше, в структурі українського ринку автомобілів, з нульовим рівнем викидів, продовжують домінувати машини з пробігом, частка яких в грудні минулого року склала: в частині легкових 86%, а в комерційному сегменті 97%.

Всього за весь 2020 рік українці придбали і поставили на облік 7455 автотранспортних засобів на електротязі або на 1% менше, порівняно з 2019 роком.

З цієї кількості: легкових авто – 7095 шт. (з них нових тільки 9%), комерційних – 359 шт. (нових – 3%) і один електробус (2019 року випуску).

Середній вік зареєстрованого у 2020 році електричного секонд-хенду був: у легкових авто – 5 років, у комерційних – 7 років.

Найпопулярнішим електрокаром в Україні залишається NISSAN Leaf. За рік 2180 ліфів поповнили автопарк країни.

Найпопулярніші електромобілі на українському ринку

На другому місці TESLA Model 3, автомобілі цієї моделі обрали 865 автомобілістів.

Третій результат у TESLA Model S, в активі якої 753 реєстрації.

На четвертій позиції CHEVROLET Bolt – 474 шт.

Замикає п’ятірку найбільш затребуваних автомобілів з нульовим рівнем викидів TESLA Model X – 366 реєстрацій за рік.

У той же час, найкращий результат у продажах нових електрокарів належить автомобілю AUDI E-Tron, який обрали 122 покупця.

Найпопулярніші електромобілі на українському ринку

На ринку комерційних автомобілів на електротязі домінував фургон RENAULT Kangoo Z.E. У минулому році українські номери отримали 304 автомобіля цієї моделі, з яких тільки 7 були новими.

 

Найпопулярніші електромобілі на українському ринку

Back to top button