Світ

Найкраща весняна пропозиція від CITROЁN

Зустрічайте кращу пропозицію весни від CITROЁN – флагманський кросовер CITROЁN C5 Aircross з вигодою -30 000 грн. щодо минулих стандартних цін! Пропозиція діє на автомобілі 2020 року випуску, які вже знаходяться на складах в Україні: вам не потрібно замовляти і чекати автомобіль – це він вже чекає вас. Однак радимо поквапитися з покупкою, адже термін дії весняного пропозиції обмежений – до 31 травня нинішнього року.

Найкраща весняна пропозиція від CITROЁN

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Тим більше, що чим раніше ви зважитеся на придбання автомобіля – тим ширше буде вибір варіантів флагманського SUV-кросовера CITROЁN C5 Aircross, на які діють спеціальні ціни. Зараз вибір варіантів максимально широкий, доступні автомобілі 2020 р.в. з різними двигунами, трансмісіями, комплектаціями. Наприклад:

CITROЁN C5 Aircross 1.6 PureTech 165 АКПП-6 FEEL PACK від 719 500 грн. (раніше від 749 500 грн.)

CITROЁN C5 Aircross 2.0 HDi 180 АКПП-8 FEEL PACK – від 789 000 грн. (раніше від 819 000 грн.)

CITROЁN C5 Aircross 2.0 HDi 180 АКПП-8 SHINE PACK – від 872 700 грн. (раніше від 902 700 грн.)

Кросовер CITROЁN C5 Aircross пропонує не тільки максимально комфортні ціни, але і максимально комфортний характер. Адже цей автомобіль створений з урахуванням програми Citroën Advanced Comfort®, яка пропонує відразу кілька спеціальних рішень для досягнення максимального затишку, комфорту, зручності в кожній поїздці. Перш за все, слід відзначити м’яку підвіску з амортизаторами РНС (Progressive Hydraulic Cushions ™) – ідеальне рішення для розбитих доріг. У салоні встановлені сидіння Advanced Comfort з додатковим шаром піни-наповнювача. Нарешті, високотехнологічне оснащення – це теж чинники комфорту: функція Grip Control допомагає на бездоріжжі, фари Full LED краще висвітлюють нічну дорогу, а системи Active Safety Brake і Active Blind Spot Monitoring підвищують безпеку кожної поїздки при русі в напруженому трафіку.

Найкраща весняна пропозиція від CITROЁN

Важливо відзначити, що кросовер CITROЁN C5 Aircross вигідний не тільки в первинної купівлі, а й в подальшому утриманні. Так, гарантія на автомобіль становить три роки або 100 тис. км пробігу, адже впевненість в сервісній підтримці – це також фактор комфорту. Крім того, зафіксовано не тільки регламент, а й вартість ТО – зручно для планування витрат на утримання. Нарешті, фірмові кредитні програми з процентною ставкою від 0,01% річних допоможуть придбати автомобіль тим, хто не хоче упускати настільки привабливу пропозицію, але не має наразі всієї суми для повної оплати.

Втілюйте свою мрію в реальність з максимальною вигодою і максимальним комфортом: бронюйте бажаний автомобіль CITROЁN C5 Aircross в режимі «онлайн» саме зараз!

Back to top button