МоделіСвіт

Найбільший світовий виробник чіпів зайнявся електромобілями

Тайванський електронний гігант Foxconn продемонстрував три електромобіля під своєю новою маркою Foxtron. Бренд стане глобальним, його продажі вже анонсовані в Південно-Східній Азії і США.

Первістком марки стане електрокроссовер Model C. Його зовнішній вигляд в цілому відповідає сучасним тенденціям, але при цьому його важко виділити на тлі інших конкурентів з материкового Китаю. Силова установка поки не розкривається, але повідомляється, що він здатний розганятися до 100 км / год за 3,8 секунди, а запас ходу складе 700 кілометрів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільший світовий виробник чіпів зайнявся електромобілями

Слідом йде представницький седан Model E. Його дизайн створений спільно з італійським дизайн-ательє Pininfarina. Завдяки старанням італійців, Model E виглядає куди більш цікаво, ніж паркетник. При цьому машина зберігає простоту і лаконічність ліній. Він буде оснащуватися повним приводом і силовою установкою на 750 кінських сил, яка дозволить розганятися до «сотні» за 2,8 сек. Дальність ходу на одній зарядці 750 кілометрів.

Найбільший світовий виробник чіпів зайнявся електромобілями

Але самої, мабуть, незвичайної новинкою став електробус Model T (вже не відсилання чи до легендарної «бляшанки Ліззі»?). Його перевагами можна назвати високу швидкість (до 120 км / год) і великий запас ходу (400 кілометрів). Цікаво, що електробус вже проїхав близько 200 тисяч км на випробуваннях, показавши свою виняткову надійність.

Відзначимо, що Foxtron є спільною маркою Foxconn і Yulon Motor Group. Останньою належить маловідома компанія CMC і колись присутній в Росії бренд Luxgen.

Back to top button