Новини

Національна поліція України отримала нові седани

Автомобілі PEUGEOT 301 надійшли на службу Національної поліції України: дилер PEUGEOT Ілта Львів завершив 2020 рік передачею партії з 310 седанів. Причому всі автомобілі PEUGEOT були переобладнані компанією Спец-Ком-Сервіс згідно з вимогами замовника: установка спец-сигналів і засобів зв’язку, нанесення відомчих знаків. Даний приклад демонструє можливості Бренду PEUGEOT пропонувати продукт, який максимально точно відповідає вимогам замовника.

Бренд PEUGEOT активно працює не тільки з роздрібними продажами автомобілів приватним покупцям, але також і зі специфічними замовленнями від корпоративних клієнтів: автомобілі швидкої медичної допомоги, компактні пожежні автомобілі, фургони для перевезення різних товарів, які вимагають дотримання температурних режимів. Тепер цей перелік поповнився ще одним унікальним замовленням: автомобілями для Національної поліції України.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Так, в грудні 2020 року дилер PEUGEOT Ілта Львів, спільно з компанією Спец-Ком-Сервіс, підготував і передав партію з 310 автомобілів PEUGEOT 301. Вибір седанів PEUGEOT 301 був не випадковим: дана модель відмінно зарекомендувала себе в Україні – надійний, витривалий, сучасний автомобіль. Автомобілі представлені в комплектації 1.6 VTi 115 МКПП Active, яка багато в чому є оптимальною. Наприклад, двигун 1.6 VTi 115 досить потужний та провірений часом. Традиційна «механіка» здатна служити дуже довго, при цьому допоможе знизити витрату палива. А комплектація Active включає в себе необхідний мінімум для комфорту, що вкрай важливо під час тривалого цілодобового патрулювання, але не вимагає переплати за надмірності.

Національна поліція України отримала нові седани

Ще однією істотною перевагою PEUGEOT 301 є глибока адаптація до кліматичних і дорожніх умов, яку проходять автомобілі перед імпортом в Україну. Автомобілі проходять спеціальне налаштування підвіски, додатково встановлюється заводський захист двигуна, обігрів заднього скла, підігрів передніх сидінь, підігрів нижньої частини лобового скла, зовнішні дзеркала заднього виду з електроприводом і підігрівом. Седан PEUGEOT 301 створюється з урахуванням потреб покупців, клімату і якості доріг тих країн, для яких він призначений. Саме такий підхід у створенні та переобладнанні автомобілів PEUGEOT дозволяє з упевненістю говорити про його високу якість і надійність конструкції автомобіля і застосовуваних матеріалів.

Традиційно для Бренду PEUGEOT, є й інші приємні деталі – в питаннях утримання автомобіля. Перш за все, мова йде про збільшений інтервал регламентного технічного обслуговування (ТО): з 2020 року періодичність ТО становить 20 тис. км або раз на рік. Це дозволяє істотно скоротити витрати на утримання автомобіля. Тим більше, що їх можна прорахувати наперед – адже вартість ТО фіксована у всіх дилерів Бренду в рамках одного регіону України для однієї моделі/версії автомобіля.

Важливо відзначити, що дані автомобілі були спеціально переобладнані силами компанії Спец-Ком-Сервіс в суворій відповідності до вимог замовника. Наприклад, на автомобілі були встановлені спеціальні сигнали, різні засоби зв’язку, а також нанесені відомчі розпізнавальні знаки та емблеми.

Національна поліція України отримала нові седани

Можна констатувати факт: цей приклад ще раз демонструє можливості Бренду PEUGEOT пропонувати продукт, який максимально точно відповідає вимогам замовника. Причому корпоративним клієнтам приділяється окрема увага не тільки в питаннях покупки і переобладнання автомобілів, але також в питаннях їх утримання: наприклад, на СТО передбачені окремі пости обслуговування таких автомобілів, тд.

Бренд PEUGEOT готовий відповідати на різні вимоги і запити клієнтів, при цьому готовий все також пропонувати максимально якісні і надійні автомобілі. Саме тому PEUGEOT все частіше вибирають фармацевтичні та будівельні компанії, представники малого бізнесу, великі державні структури, і багато інших корпоративних клієнтів. Тому що PEUGEOT – це надійний автомобільний партнер для вас і вашого бізнесу.

Back to top button