Новини

Національний склад вітчизняного авторинку

Як уже повідомляла асоціація “Укравтопром”, за 11 місяців на українському авторинку було зареєстровано 196 275 продажів нових легкових автомобілів.

Аналіз структури продажів по країні походження проданих автомобілів показав, що найбільша частка – 14,5%, належить автомобілям, виготовленим на українських підприємствах. Найпопулярнішою моделлю, виробленою та реалізованою в Україні став ЗАЗ-Сенс – 6 591 продажів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На 2 % меншу частку зайняли автомобілі, виготовлені в Російській Федерації. Незважаючи на те, що найпопулярнішим російським брендом на нашому ринку залишається ВАЗ, бестселером серед моделей виробництва російських заводів став пітерський Hyundai Accent (5 811 шт.).

Автомобілі з заводів Німеччини охопили 11 % первинного ринку нових легкових авто. Лідером серед моделей, виготовлених на території ФРН і реалізованих в Україні, став Ford Focus – 2 983 шт.

Автомобілям, зробленим в Японії, свої переваги віддали 10,6% покупців. Найпопулярніший на українському ринку “японець” – Toyota RAV-4 (2 613шт.).

Замикає ТОП-5 країн виробників на українському ринку легкових автомобілів з показником 9,5% – Китай. Geely CK виявилася найбільш затребуваною китайської моделлю у вітчизняних автолюбителів. Результат цієї моделі за період січень-листопад – 4 710 авто.

Варто відзначити, що з листопада Geely CK отримала українську прописку на кременчуцькому автоскладальному заводі.

Back to top button