Світ

На заводі «БелДжі» перерахували проблеми з впровадження електрокарів Geely

Білоруси вивчили модель Geometry A, яка в майбутньому буде продаватися в країні

Білоруський завод «БелДжі», який випускає автомобілі Geely, готується до запуску виробництва електромобілів Geometry. Однак уже на етапі технічного тестування були виявлені проблеми, які тільки належить вирішити. Про них в ефірі Першого національного каналі Білоруського радіо розповів директор «БелДжі» Геннадій Свідерський.

Навесні цього року в Республіку Білорусь привезли чотири електричних седана Geely Geometry A, три з яких відправили в шоуруми, а ще один залишився на «БелДжі» для вивчення – в майбутньому ця модель повинна встати на конвеєр підприємства. За словами Свідерського, в ході технічного тестування виявилися дві проблеми, які потребують вивчення та вирішення.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Перша пов’язана з тим, що інтерфейси зарядки китайських автомобілів не збігаються з тими пристроями, які застосовуються в Європі. Друга ж полягає в кліматичних умовах використання: заявлений запас ходу електрокара становить близько 500 кілометрів, проте коли температура на вулиці опускається нижче +10 градусів за Цельсієм, заряд падає на 20 відсотків. Крім усього перерахованого, відкритим залишається і питання з утилізацією літієвих акумуляторів.

На заводі «БелДжі» перерахували проблеми з впровадження електрокарів Geely

Також Свідерський нагадав про одну особливість електромобілів, до якої майбутнім власникам доведеться звикнути: зарядка вимагає значно більшого часу, ніж заправка звичайної машини з двигуном внутрішнього згоряння.

Директор «БелДжі» також заявив, що якщо вдасться домовитися з китайською стороною і встановити цінник на Geometry на рівні 30 тисяч доларів, то активне впровадження електрокара почнеться вже в 2021 році. «Якщо не зможемо запропонувати таку ціну, то наші дослідження показують, що масових покупок нових електромобілів не буде,» – підсумував він.


Back to top button