АвторинокДайджестНовини

На українському ринку електромобілів зростає частка нових авто

За минулий місяць український автопарк поповнили 905 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 76% більше, ніж роком раніше, повідомляє Укравтопром.

Chart by Visualizer

Окрім загального зростання ринку електромобілів відбулося зростання на ньому частки нових машин. Якщо торік у реєстраціях BEV частка нових авто становила 10%, то у листопаді поточного року вже 18 відсотків.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найпопулярнішим в країні легковим електромобілем залишається NISSAN Leaf.

На українському ринку електромобілів зростає частка нових авто

За місяць українську реєстрацію отримали 178 авто цієї моделі.

Другий результат з великим відривом від лідера ринку продемонструвала TESLA Model 3. Автомобіль цієї моделі обрали 64 автомобілісти.

На третьому місці CHEVROLET Bolt – 46 машин.

Четвертим за популярністю став електромобіль VOLKSWAGEN e-Golf – 43 шт.

Замикає ТОП-5 ринку легкових електромобілів місяця одразу дві моделі: RENAULT Zoe та TESLA Model S, в заліку яких по 38 реєстрацій.

З 57 комерційних електромобілів, що отримали у листопаді українські номери, 44 шт. були моделі RENAULT Kangoo Z.E.

На українському ринку електромобілів зростає частка нових авто

Всього за одинадцять місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли 7,9 тис. од. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 16% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка нової техніки в цій кількості склала більше 13 відсотків.

За цей період на ринку нових електромобілів найбільшим попитом користувались автомобілі NISSAN Leaf та AUDI E-Tron, яких було реалізовано по 108 од.

На другому місці MERCEDES-BENZ EQC з результатом 100 шт.

Також у трійку лідерів ринку нових електромобілів потрапив PORSCHE Taycan, з січня по листопад українці придбали 83 нові авто цієї моделі.

Back to top button