Новини

На українських автомагістралях встановлять 30 зарядних станцій для електромобілів

За кілька тижнів в Україні з’явиться мережа з 30 зарядних станцій на головних магістралях країни. Проект буде реалізовуватись спільно з однією з крупних українських мереж АЗС, як повідомляє засновник «Тесла Клуб Україна» Назар Шимоне-Давида у інтерв’ю «Центру Транспортних Стратегій».

Щоправда, такі зарядні станції не будуть такими потужними як Supercharger у Tesla (135 кВт), але їхньої потужності (22 кВт) вистачить для зарядки електрокару.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Ці станції є універсальними для усіх електромобілів та подають змінний струм, що за допомогою обладнання автомобіля переводиться у постійний. Вони дешевші від Supercharger, але і часу на зарядку витрачають більше.

Станції будуть відкриватись поруч з готелями та різноманітними комплексами на головних магістралях країни. Заклади будуть купувати собі такого роду пристрої та встановлювати їх за умови, що клієнт заряджатиметься там безкоштовно. Навіть при таких умовах власники таких станцій будуть у плюсі, адже півтори чашки кави окупають вартість години зарядки електромобіля.


Back to top button