На серійні автомобілі КрАЗ адаптований новий двигун

Кременчуцький автозавод, залишаючись інноваційною компанією, що йде в ногу з всезростаючими вимогами ринку, продовжує адаптацію на автомобілі КрАЗ нових двигунів.

Так серійні автомобільні шасі КрАЗ-63221, виготовлені під установку обладнання спеціального призначення, оснащені 360-сильним шестициліндровим турбонаддувним рядним двигуном Ford-Ecotorq екологічного класу Євро-5.

Компанія Ford – безперечний лідер серед світових виробників автомобілів і двигунів. Раніше двигуни цієї компанії встановлювалися на малу бронетехніку – КрАЗ-Спартан.

Двигуни підвищеної потужності об’ємом 9 літрів Ford-Ecotorq 9.0L 360PS, встановлені на автомобілі КрАЗ, спроектовані, розроблені і вироблені за новітньою технологією і є найкомпактнішими у своєму класі.

Основними відмітними особливостями двигуна Ford-Ecotorq 9.0L 360PS є: тривалий термін служби, висока потужність і крутний момент, низька витрата палива і масла, низький рівень шуму, збільшені міжсервісні інтервали, швидкий запуск при екстремальних температурах, система безпосереднього вприскування палива «насос-форсунка », електронний модуль управління.

Встановлені на КрАЗи двигуни Ford-Ecotorq, на вимогу замовника, агрегатовані зі зчепленням MFZ-430 і коробкою передач 9JS150TA.

Слід зазначити, що з 2014 року ПАТ «АвтоКрАЗ» переорієнтувалося на постачальників європейських країн і СНД, а також прямує курсом імпортозаміщення. Той обсяг двигунів, який щомісяця замовлявся «КрАЗом» на «ЯМЗ», сьогодні підприємству повною мірою компенсували компанії Deutz, Cummins, Daimler, Fiat, WEICHAI, Ford, Toyota.