Новини

На ринку б/в автомобілів легкові в квітні вийшли вперед

На первинному ринку автомобілів, що були у використанні, комерційні автомобілі в квітні втратили лідерство – найбільша кількість реєстрацій в Україні припала на легкові автомобілі.

За даними асоціації “Укравтопром”, на первинному ринку легкових автомобілів у квітні всього було зареєстровано 4 197 одиниць, з яких на автомобілі б/в припадає 27% або 1 140 одиниць. Це на 48% більше ніж у березні і в 6,4 разу більше ніж у квітні минулого року. За перші 4 місяці 2015 року первинний ринок б/в легкових автомобілів виріс у 2,8 разу відносно аналогічного періоду минулого року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Комерційних автомобілів б/в у квітні було зареєстровано 969 одиниць, що становить 74% від загальної кількості. Падіння відносно березневого показника склало 5%, а відносно показника квітня 2014 року зафіксовано 13%-ве зростання. За підсумками чотирьох місяців первинний ринок б/в комерційних автомобілів виріс на 25% відносно АПМР.

На ринку автобусів з 88 одиниць загальних первинних реєстрацій на б/в у квітні припало 54 од., або 61%. Це на 64% більше ніж у березні і в 2,7 разу більше ніж у квітні минулого року. Однак за січень-квітень результат в цьому сегменті на 8% менший ніж рік тому.

 

Back to top button