Новини

На первинному ринку лютого лідирують авто з пробігом

У лютому свої перші номери в Україні отримали 12 тис. легкових автомобілів, що на 52% більше ніж роком раніше. Вперше за багато років більше половини первинних реєстрацій припало на імпортовані іномарки з пробігом, власниками яких стали 6166 осіб.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У порівнянні з лютим 2017 роки кількість вживаних машин в реєстраціях зросла вдвічі, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Збільшення частки секонд-хенду на первинному ринку пояснюється насамперед останнім роком дії зниженого акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, і зниженням середньої ціни пропозиції, оскільки цього року пільга поширюється вже і на 8-річні авто.

Найчастіше серед ввезених іномарок не першої свіжості номера видавалися автомобілям марки Volkswagen – 949 шт. за минулий місяць.

Другою за популярністю маркою в лютому була Renault – 846 автомобілів цієї марки змінили громадянство і знайшли своїх нових власників в Україні.

Замикає трійку лідерів Skoda – 628 авто.

Також до ТОП-10 первинного ринку іномарок з пробігом в лютому увійшли:

Ford – 429 шт., Nissan – 354 шт., Opel – 316 шт., BMW – 312 шт., Audi – 304 шт., Toyota – 252 шт. і Mercedes-Benz – 202 шт.

Back to top button