Моделі

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

Концепт електромобіля LF-30 представляє нову стратегію переходу Lexus до випуску автомобілів з електричними силовими установками

Lexus LF-30 вперше з’явився на Токійському автосалоні в 2019 році. Цифра 30 в назві автомобіля означає 30-річчя бренду.

Футуристичний екстер’єр концепт-кара дає уявлення про те, якими можуть стати автомобілі напряму Lexus Electrified до 2030 року. Дизайнери Lexus постаралися візуально підкреслити унікальний принцип розподілу потоків енергії, що використовується у LF-30.

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Дизайнери Lexus розробили нове рішення: фірмова веретеноподібна решітка радіатора розрослася, поширюючись на обриси всього автомобіля. Скло безперервно перетікає від передньої частини LF-30 до задньої, рельєфні крила коліс і основні фари, що мають форму крил, утворюють єдиний образ, який передає знамениті веретеноподібні форми, що стали символом Lexus. Обриси кузова ефектні та красиві: елегантні гладкі форми передньої частини плавно переходять у прямі й гострі лінії задньої. Передні фари мають контури, що нагадують розкриті крила. З їхніми формами гармонійно перегукуються обриси задніх ліхтарів та бічних забірників повітря, які зроблені таким чином, щоб забезпечувати чудові аеродинамічні якості й ефективне охолодження. Дизайн концептуального електромобіля демонструє відмінне поєднання стилю та функціональності.

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

Система контролю поведінки автомобіля Lexus Advanced Posture Control використовує технологію такого регулювання тягової сили електромоторів з високим крутним моментом, яка дозволяє налаштовувати поведінку автомобіля відповідно до відчуттів і сприйняття людини. Можливість повністю незалежного управління передніми й задніми колесами дозволяє за потреби перетворювати автомобіль на передньопривідний, задньопривідний або повнопривідний − відповідно до умов руху.

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

Lexus вважає технологію Advanced Posture Control однією з ключових складових концепції Lexus Electrified і планує поширити її на всю свою лінійку електромобілів.

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

Бортова система штучного інтелекту розпізнає голоси людей, що знаходяться в салоні, і використовує персоналізовану інформацію, збережену в ключі водія, що дозволяє їй виступати виступати я партнер та помічник. Ця система здатна налаштовувати різні параметри інтер’єру, такі як температура повітря, робота аудіосистеми, налаштування маршрутів і пунктів призначення в навігації, а також запропонувати різні варіанти занять після прибуття в потрібне місце. Штучний інтелект розуміє вподобання водія і допомагає йому в реальному часі підлаштовувати роботу підвіски й силових агрегатів відповідно до цих уподобань і умов руху.

Основні технологічні характеристики електромобіля Lexus LF-30

Довжина (мм)
5 090
Ширина (мм)
1 995
Висота (мм)
1 600
Колісна база (мм)
3 200
Маса (кг)
2 400
Запас ходу [WLTP] (км)
500
Ємність батареї (кВт/год)
110
Швидкість заряджання (кВт)
150
Час розгону від 0 до100 км/год (секунд)
3,8
Максимальна швидкість (км/год)
200
Макс. продуктивність (кВт) / макс. крутний момент (Нм)
400/700

На Пекінському автошоу представлено концепт-кар електромобіля Lexus LF-30

LF-30 здатний також здійснювати низку функцій допомоги водієві, що базуються на новітній концепції технології автономного керування Lexus Teammate («Партнер по команді»). До цих функцій належать режими Chauffeur («шофер») і Guardian («страж»). Люди, що знаходяться в салоні, можуть спокійно та комфортно насолоджуватися поїздкою в режимі автономного керування з використанням системи контролю за поведінкою автомобіля.


Back to top button