Світові автопрем'єри

На Пекінському автосалоні компанія Ford офіційно представила модель Transit Pro

На Пекінському автосалоні 2020, компанія Jiangling Ford офіційно представила модель Transit Pro і офіційно відкрила попередній продаж. Всього було випущено 4 нові моделі з передпродажною ціною від 168 800 до 399 800 юанів. У новому автомобілі використаний абсолютно новий стиль дизайну.

В новому автомобілі використовується чотирикутна передня решітка повітрозабірника, а над гратами використовується товста хромована декоративна смуга для з’єднання фар з обох сторін, що збільшує візуальну ширину передньої частини. У передній частині корпусу також використовується трикомпонентна тепловідвідна решітка, що в цілому виглядає вражаюче.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

На Пекінському автосалоні компанія Ford офіційно представила модель Transit Pro

Що стосується кузова, то в новому автомобілі використовується висока конструкція, а з правого боку є розсувні двері. Задня частина нового автомобіля квадратна і широка, з роздільними дверима.

Що стосується потужності, офіційний представник поки не повідомив конкретної інформаціі. Для довідки, нинішній Ford Transit оснащений дизельним двигуном 2,2T, з максимальною потужністю 190 кінських сил і максимальним обертовим моментом 360 Нм. Yовий автомобіль обладнаний 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Back to top button