НовиниСвіт

На одній з промзон Мінська знайдено звалище «Ё-мобілів»

У Мінську на службовій стоянці одного з виробничих цехів журналісти знайшли дев’ять «Ё-мобілів». Зокрема, біло-синє крос-купе і сріблястий фургон – перші прототипи, побудовані в 2010 році силами московських ательє Карди і РАД. Крім того, на стоянці знаходяться допрацьовані «Ё-кросовери» більш пізнього зразка. Їх розробляли під Мінськом, а презентували у 2013 році.

На одній з промзон Мінська знайдено звалище «Ё-мобілів»

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Розробка «Ё – мобіля» була розпочата у 2010 році, коли компанія «Міський автомобіль», створена групою “Онексім” Михайла Прохорова і «Яровит Моторс» Андрія Бірюкова, представила дві версії концепту «автомобіля майбутнього».

Автомобілі планували випускати на заводі під Санкт-Петербургом з проектною потужністю підприємства – 40 тис. авто на рік.

Початку виробництва чекали у 2012 році, але в лютому 2014 го його перенесли на невизначений термін, а в квітні того ж року проект і зовсім закрили.

Конструкція знайдених у Мінську прототипів сильно відрізняється від того, що анонсували свого часу розробники. Наприклад, замість роторно-лопатевого двигуна – звичайний мотор від снігоходу.

Back to top button