ВиробництвоНовини

На Луцькому автозаводі здивовані зверненням мера Львова до містян

Вчора на сайті Львівської міської ради, з посиланням на офіційну сторінку міського голови Львова у соцмережах, було поширене повідомлення про його звернення до містян з пропозицією висловити свою думку щодо «закупівлі 100 нових автобусів у білоруської компанії МАЗ».

Скріншот звернення, про яке йдеться:

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На Луцькому автозаводі здивовані зверненням мера Львова до містян

Ця інформація була із подивом сприйнята на Луцькому автоскладальному заводі, оскільки ще 15 квітня минулого року стало відомо, що найкращою ціновою пропозицією з-поміж п’яти учасників тендеру стала ціна, запропонована ДП «АСЗ №1». Крім того, супутні показники, як то витрати на технічне обслуговування, у українського автобуса також одні з найкращих. Усе це підтверджується протоколом розкриття тендерних пропозицій, примірник якого безумовно є і у Львівській міській раді, повідомляє прес-служба корпорації «Богдан», до складу якої входить підприємство.

Але вже вісім місяців реалізація цього тендеру відкладається з різних причин і це не може не непокоїти, оскільки кожна партія української техніки – це не лише оновлення парків міського транспорту, а й заробітна платня сотень працівників та чималі відрахування до бюджетів усіх рівнів, наголошує український автовиробник.

До участі у тендері для Львова ДП «АСЗ №1» вийшло з автобусом «Богдан А70132», який розрахований на перевезення 106 пасажирів і має низьку підлогу, що робить його комфортним та зручним для всіх верств населення, зокрема й для людей з обмеженими можливостями. Автобуси обладнані пандусом і кріпленням для фіксації коляски в салоні. А для комфорту перевезень передбачені кондиціонери.

На Луцькому автозаводі здивовані зверненням мера Львова до містян

«Богдан А70132» укомплектовані європейськими та українськими агрегатами, в тому числі двигуном Iveco, автоматичною коробкою передач Allison, передньою віссю і мостом ZF. Вони створені з урахуванням сучасних вимог до комфорту, безпеки і якості та відповідають екологічним нормам Euro-5.

Минулого року лучани виготовили десять сучасних автобусів «Богдан А70132» для Івано-Франківська. Цей проект був реалізований у досить стислі терміни.

Реалізація масштабних проектів громадського транспорту для українських міст стала можливою завдяки співпраці Луцького автозаводу з органами місцевого самоврядування у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Source
Корпорація "Богдан"
Back to top button