Новини

На «КрАЗі» підвищують стандарти якості

У рамках підготовки до сертифікаційного аудиту, на ПрАТ «АвтоКрАЗ» завершився черговий аудит системи менеджменту якості, що проводився незалежними аудиторами.

Під час аудиту було перевірено функціонування всіх процесів системи менеджменту якості підприємства, а саме процесів менеджменту, основних процесів та підтримуючих процесів,  виконання вимог стандарту IATF 16949 на робочих місцях у виробничих цехах.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

По закінченню роботи аудитори відзначили, що система роботи багатьох підрозділів агрегатного та складального виробництв підприємства значно покращилася і відповідає вимогам світового автомобільного стандарту .

Прес-служба заводу повідомила, що вимоги стандарту IATF 16949:2016 активно впроваджуються у ПрАТ «АвтоКрАЗ» із 2017 року. Мета впровадження –  виконання стратегічних цілей ПрАТ «АвтоКрАЗ» щодо підвищення якості продукції, ефективності виробництва та розширення ринків збуту.

Для довідки: Стандарт IATF 16949:2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості та організацій, які виготовляють відповідні сервісні частини» містить вимоги по застосуванню найкращих світових практик для виробництва якісної та безпечної продукції.

Стандарти для автомобільної промисловості змушують виробників враховувати всі ризики та наслідки впливу автомобілів на навколишній світ і на людину. І саме тому застосування даного стандарту є необхідним засобом для виживання у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку та прилучення до світового автопрому.


Back to top button