Новини

На цьому тижні відразу дві компанії анонсували електричні пікапи

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск в ніч на п’ятницю представив свій новий виріб – пікап Cybertruck вантажопідйомністю в 1,5 тонни і вартістю від 40 тисяч доларів.

Cybertruck буде випускатися в трьох варіантах з дальністю ходу на одній зарядці в 400 кілометрів, 480 км. і 800 км. відповідно, розповів Маск. Різні версії також відрізняються кількістю двигунів – від одного до трьох. Футуристичний дизайн автомобіля частково створений під впливом фільму про Джеймса Бонда «Шпигун, який мене любив», зауважив Маск в твіттері. Раніше глава Tesla також говорив про вплив фільму «Той, що біжить по лезу» на вигляд пікапа.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Вантажопідйомність Cybertrack становить понад 1,5 тонни, він може буксирувати причіп вагою до 6,4 тонни.

Зарядка може здійснюватися від електромережі з напругою 110/220 вольт. У стандартну комплектацію входять автопілот, автопарковка, повний привід.

Всі версії оснащені автопілотом і функцією автоматичного паркування.

За кілька годин до того, як Маск повинен був розповісти про свій Cybertruck, генеральний директор GM Мері Барра оголосила в Нью-Йорку на зустрічі з інвесторами, що перший електричний пікап її компанії дебютує в виставкових залах вже в кінці 2021 року і матиме перевагу перед конкурентами.

Швидше за все, вантажівки на електротязі від GM і Ford будуть оформлені в традиційному стилі, на відміну від представленого футуристичного Tesla. Далеко не всі споживачі готові їздити на такій незвичній машині, тому попит на традиційні пікапи залишиться, а електромотор – неминучий тренд, вважають в GM.

Back to top button