Новини

На цьому тижні відразу дві компанії анонсували електричні пікапи

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск в ніч на п’ятницю представив свій новий виріб – пікап Cybertruck вантажопідйомністю в 1,5 тонни і вартістю від 40 тисяч доларів.

Cybertruck буде випускатися в трьох варіантах з дальністю ходу на одній зарядці в 400 кілометрів, 480 км. і 800 км. відповідно, розповів Маск. Різні версії також відрізняються кількістю двигунів – від одного до трьох. Футуристичний дизайн автомобіля частково створений під впливом фільму про Джеймса Бонда «Шпигун, який мене любив», зауважив Маск в твіттері. Раніше глава Tesla також говорив про вплив фільму «Той, що біжить по лезу» на вигляд пікапа.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Вантажопідйомність Cybertrack становить понад 1,5 тонни, він може буксирувати причіп вагою до 6,4 тонни.

Зарядка може здійснюватися від електромережі з напругою 110/220 вольт. У стандартну комплектацію входять автопілот, автопарковка, повний привід.

Всі версії оснащені автопілотом і функцією автоматичного паркування.

За кілька годин до того, як Маск повинен був розповісти про свій Cybertruck, генеральний директор GM Мері Барра оголосила в Нью-Йорку на зустрічі з інвесторами, що перший електричний пікап її компанії дебютує в виставкових залах вже в кінці 2021 року і матиме перевагу перед конкурентами.

Швидше за все, вантажівки на електротязі від GM і Ford будуть оформлені в традиційному стилі, на відміну від представленого футуристичного Tesla. Далеко не всі споживачі готові їздити на такій незвичній машині, тому попит на традиційні пікапи залишиться, а електромотор – неминучий тренд, вважають в GM.

Back to top button