На «Богдані» готуються до серійного випуску вантажних електромобілів

Минулого тижня корпорація «Богдан» презентувала повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії BankeElectromotive. Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років.

В Корпорації «Богдан» повідомили, що продовжать виробляти електромашини ERCV27 для європейської компанії BankeElectromotive на власних потужностях в Україні після того, як ці вантажівки пройдуть сертифікацію в Європейському Союзі.

«Вантажівка отримала схвальні відгуки у замовника – BankeElectromotive. Після завершення сертифікації у ЄС розпочнеться її серійний випуск на потужностях «Богдана» у рамках масштабного контракту з цією європейською компанією», – заявила прес-служба Корпорації.

У свою чергу, у данській компанії вже підтвердили, що планують розширити взаємодію із луцьким «Автоскладальним заводом №1» компанії «Богдан Моторс».