Новини

На «Богдані» готуються до серійного випуску вантажних електромобілів

Минулого тижня корпорація «Богдан» презентувала повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії BankeElectromotive. Електромашина ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років.

В Корпорації «Богдан» повідомили, що продовжать виробляти електромашини ERCV27 для європейської компанії BankeElectromotive на власних потужностях в Україні після того, як ці вантажівки пройдуть сертифікацію в Європейському Союзі.

«Вантажівка отримала схвальні відгуки у замовника – BankeElectromotive. Після завершення сертифікації у ЄС розпочнеться її серійний випуск на потужностях «Богдана» у рамках масштабного контракту з цією європейською компанією», – заявила прес-служба Корпорації.

У свою чергу, у данській компанії вже підтвердили, що планують розширити взаємодію із луцьким «Автоскладальним заводом №1» компанії «Богдан Моторс».


Back to top button