Моделі

На автосалоні в Гуанчжоу представили кросовер Haval First Love

Цей автомобіль вже був представлений в Пекіні, але автосалон в Гуанчжоу став його стартовим майданчиком на ринку. Саме тут офіційно відкрили продажі кросовера, який покликаний замінити в модельному ряду Haval компактний H2. Ціни чотирьох комплектацій лежать в діапазоні від 89 до 115 тисяч юанів. Неважко здогадатися, що старий добрий H2 дешевше – від 75,9 до 95,9 тисячі юанів. Хоча не такий вже і старий – він оновився в вересні 2019 року.

На автосалоні в Гуанчжоу представили кросовер Haval First Love

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Втім, First Love явно свіжі – як раптово виниклі почуття. У нього нова фірмова решітка радіатора «в сіточку» і світлодіодні фари з ДГЗ, складовий оригінальний T-подібний блок. Такий же малюнок дизайнери сформували за допомогою оптики і ззаду. У салоні досить лаконічне оформлення. Звертає на себе увагу винесений над торпедою планшет медіасистеми і селектор коробки передач у вигляді шайби.

На автосалоні в Гуанчжоу представили кросовер Haval First Love

Ну і нагадаємо, що машина з розмірами 4477 x 1874 x +1626 мм побудована на новій платформі Lemon. Вона оснащується 150-сильним мотором 1.5т, 7-діапазонним «роботом» і переднім приводом.


Back to top button